INFORMACE

arr3Káva do kancelářeVážení zákazníci, rádi Vám budeme do vaší kanceláře pravidelně  dodávat čerstvou kávu za... arr3Otvírací dobaPondeli 8.00 - 19.00 Úterý 8.00 - 19.00 Středa 8.00 - 19.00 Čtvrtek 8.00 - 19.00 Pátek 8.00 -...

INFO LINKA:

TEL: +420 724 866 650
objednavky@nordbeans.cz

SLUŽBY » Kávové vzdělávání a kurzy
Kávové vzdělávání a kurzy

 

Tématické kurzy

Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří ovládají svůj um na nejvyšší úrovni. Rádi vás provedou kurzem a předají vám své znalosti.

 

Základní baristický kurz pro 2 až 10 osob

Při tomto kurzu důkladně probereme původ a zpracování kávy, vysvětlíme si pojem espresso, docílíme společně správné extrakce espressa, šlehání mléka, naučíme se cappuccino, správné servírování kávy a v neposlední řadě se naučíme přesné nastavení mlýnku

Čas kurzu: 4 hod

Místo konání: V určené provozovně, či na centrále SweetCity

Jméno lektora: Karel Kozel, Ondřej Hajdík

Cena: Na dotaz

 

Latté Art pro 2 až 10 osob

Tento kurz je určen všem, kteří ovládají správnou přípravu espressa, na kurzu si osvojíte správné šlehání a nalévání mléka pro přípravu Latté Art, naučíte se základní postup při vytváření obrázků, osvojíte si minimálně dva základní obrázky.

Čas kurzu: půldenní

Místo konání: Kdekoliv po domluvě

Jméno lektora: Jan Mlejnek

Cena kurzu: Na dotaz

 

Kurz v přípravě alternativních metod pro 4 až 15 osob

Lákají vás metody jako je Dripper, Aeropress, Chemex, French press, VacuumPot. Na tomto kurzu se naučíte správného postupu v přípravě alternativních metod. Budeme se zblízka věnovat použití mlýnku a správné hrubosti namleté kávy, použití váhy, časovače, rozpoznání různých chuťových vlastností kávy v různých přípravách. Při kurzu se sami rozhodnete, kterým dvěma alternativním metodám se chcete věnovat více do hloubky a těmto dvěma metodám je věnována poslední část kurzu v praxi, kde se metodách do detailu debatuje.

Čas kurzu: půldenní

Místo konání: Kdekoliv po domluvě

Jméno lektora: Jaromír Hanzal, Ondřej Hajdík

Cena: Na dotaz

 

Pro jakékoliv dotazy nás prosím kontaktujte

telefon: +420 724 866 650

email: info@sweetcity.cz