INFORMACE

arr3Káva do kancelářeVážení zákazníci, rádi Vám budeme do vaší kanceláře pravidelně  dodávat čerstvou kávu za... arr3Otvírací dobaPondeli 8.00 - 19.00 Úterý 8.00 - 19.00 Středa 8.00 - 19.00 Čtvrtek 8.00 - 19.00 Pátek 8.00 -...

INFO LINKA:

TEL: +420 724 866 650
objednavky@nordbeans.cz

VELKOOBCHOD
Služby

 

Přístup

K našim odběratelům máme velmi blízko.

Společně s Vámi probereme nejlepší potenciál vaši nabídky.

Pravidelně několikrát v měsíci dodáme čerstvou kávu, zkontrolujeme nastavení mlýnku a správnost extrakce, poradíme vám, jak si mlýnek nastavíte sami, bude-li to potřeba.

Doplňkový sortiment

Originální, elegantní design Coffee SWEET CITY působí v interiérech našich zákazníků velmi vkusně.

Kvalitní porcelán, marketingová podpora, široká nabídka doplňků určených k přípravě a servírování kávy jistě doladí i Váš interiér.

Technologie

Abyste vždy dosáhli úžasné chuti ve vašem šálku kávy, je velmi důležitá příprava, ke které patří kvalitní technologie, kávovary značek Rancilio a Simonelli, Jura, Nivona, freshové mlýnky a filtrace vody, nabízíme je našim odběratelům za velmi zvýhodněných podmínek.

Servis

Vaše technologie musí vydržet na dlouhou dobu perfektně funkční, proto nabízíme k naší kávě také pravidelný servis, opravy a repas technologií.

Školení

Důležitým krokem v přípravě espressa a dalších nápojů z kávy je pochopení podstaty, jak správně espresso připravit. Rádi vás a váš personál naučíme vše, co by měl dobrý barista o kávě a její přípravě vědět.

Budete si jisti, že pokud opravdu dodržíte vše, co se od nás dozvíte, nabídnete o nesrovnatelně více než vaše konkurence. Jako nadstandard nabízíme školení v latte Art a alternativních metod.

Originalita

Rádi spolupracujeme s provozovateli, kteří vědí, že důležitější než logo známé značky je nejkvalitnější produkt podávaný jménem podniku, ať už se jedná o pokrm, nápoj, či kávu.

Proto Vám nabízíme espresso směsi vytvořené přímo s vámi, či podle Vašich představ, náš servis ve Vašem vlastním originálním designu, například italské porcelánové šálky, baristické zástěry a doplňky budou tak zcela podle Vašich představ.

 

Pro jakékoliv dotazy nás prosím kontaktujte

telefon: +420 724 866 650

email: info@sweetcity.cz